עבור לתוכן מרכזי עצור רכיבים נעים

גלריות וחנויות בוטיק

חזור אל אטרקציות

פנקו את עצמכם במזכרת ייחודית מהגלריות וחנויות הבוטיק המיוחדות של עכו העתיקה
בעכו העתיקה גלריות אמנות ועבודות יד לצד חנויות בוטיק מיוחדות: גלריה 192, אורוקא, באבא יאגה, דאק יו עכו, סטודיו משמעות, סטודיו תמר ירדן והגלריה לאמנות עכו.

בעכו העתיקה שפע גלריות וחנויות סטודיו לאמנות ועבודות יד, בנוסף לחנויות בוטיק וקונספט מיוחדות כמו חנות הברווזים של רועי 'דאק יו' שנפתחה בעכו העתיקה ובהמשך במקומות נוספים בארץ כמו תל אביב.

גלריה ארט 192

הגלריה קמה בחלל קסום בסמטאות עכו העתיקה, בעקבות שיתוף פעולה בין 10 יוצרות גליליות העוסקות בתחומי אמנות ויצירה שונים.

הגלריה החלה את דרכה כששתי חברות החליטו להגשים חלום ולהפוך ליוצרות במקום מיוחד משלהן. אחרי חיפוש במספר ערים ומיקומים בצפון, נבחרה עכו העתיקה. במקביל לאיתור מקום לגלריה במבנה עות'מני עתיק ומרשים, התגבש שיתוף פעולה רחב יותר בין 10 אומניות גליליות יוצרות. הגלריה מציגה את המגוון המרשים של היצירות ועבודות היד של היוצרות ובכל יום נמצאת בגלריה אומנית אחרת. בזמן הביקור בגלריה ניתן להתרשם ממגוון העבודות, לרכוש יצירות ולעיתים אף לצפות באומנית בזמן יצירה.

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
גלריה ארט 192
גלריה ארט 192
גלריה ארט 192
גלריה ארט 192

האומניות בגלריה

קרמיקה: אילנה פור, אסתי קהתי, קיילה תלמי, ניבה הרצוג, לוסי בשן-בראון, אורית קמה ועדנה פיורק. זכוכית: ענת כהן. נייר: חדוה קליין. חומרים ממוחזרים: פולה רייקין.

שעות פתיחה: ימים א'-ה' ושבת 10:00-17:00, ימי ו' 10:00-15:00
פרטי קשר: 04-828-3955, [email protected]

סטודיו אורוקא

אורלי קופלר, אומנית וצורפת, הקימה את הסטודיו לתכשיטים בעבודות יד. בנוסף לתצוגה מרהיבה של תכשיטים בסטודיו, אורלי מנחה סדנאות יצירה לקבוצות קטנות וגדולות בתיאום מראש.

בין יצירותיה ניתן לראות: תכשיטים מכסף, ציפוי זהב 18 קראט, גולדפילד עם אבני חן אמיתיות ושילובי חומרים, צורות וטקסטורות יוצאות דופן וכן עבודות קיר. עבודותיה מוצגות ומשווקות במגוון מוזיאונים ובהם: המוזיאון היהודי בלונדון, חנות מוזיאון חיפה, חנות מוזיאון המזגגה, הגלריה המרכזית בצפת, גלריית עין הוד.

שעות פתיחה וימי ביקור: א', ד'-ו' ובתאום מראש
פרטי קשר: 050-871-1430, [email protected]

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
סטודיו אורוקא
סטודיו אורוקא
סטודיו אורוקא
סטודיו אורוקא

גלריית באבא יאגה

האמנית אוקסנה טיינקו עוסקת בסריגת כובעים, צעיפים ונעלי בית מזה שנים רבות. את הבובה הראשונה שלה היא סרגה לפני 13 שנה כשהייתה בחופשת לידה עם הבת השנייה.

הבובות הראשונות שלה היו בסגנון של נסיכות עד שחברים ביקשו ממנה לסרוג למתנת יום הולדת 'שד ביתי'. בפולקלור הסלאבי מוכרת דמותה של המכשפה 'באבא יאגה' ודוברי רוסית מכירים את סיפורי האגדות שהסבתות היו נוהגות לספר להם.
חלומה של אוקסנה היה להקים גלריה משלה במקום מיוחד שיוכל להשלים את הסיפור של הבובות שלה. כשהיא הגיעה לעכו העתיקה, היא התאהבה במקום והחליטה שזה יהיה הבית לכל הדמויות מהאגדות שהיא תיצור וזו תהיה ההזדמנות להכיר אותן לתיירים מהארץ ומהעולם.
ביום שהוקמה הגלריה, היה ברור לאוקסנה ששמה יהיה 'באבא יאגה'. השם מעורר סקרנות בקרב מי שאינו מכיר את סיפורי הפולקלור הסלאבי וזו ההזדמנות להגיע לביקור ולהכיר מקרוב את בובות באבא יאגה ואת קרובי המשפחה שלה: שד ביתי, שד ימי ומכשפות נוספות חביבות.

שעות פתיחה: 10:00-17:00
פרטי קשר: 052-966-8191

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
גלריה באבא יאגה
גלריה באבא יאגה
גלריה באבא יאגה

חנות הברווזים 'דאק יו'

רועי סמוגורה מספר שתחילת המסע הייתה אי שם באמצע שנת 2018 לאחר שהם הבינו שהברווזים תמיד מעלים חיוך על הפנים ושזה בכלל לא משנה אם מדובר במתנה למישהו אהוב, בקישוט למשרד, ברצון לפנק את התינוקות שלנו או סתם בתשומת לב.
לאחר שנתיים של פעילות הם הגיעו למסקנה אחת – כל בית צריך ברווז!
חנות הברווזים 'דאק יו עכו' מתמחה בברווזי גומי ויצירת חיוכים. יש היצע של מעל 500 סוגים של ברווזי גומי שונים לכל גיל, מקטן ועד גדול (ברווז סבא וברווזה סבתא).
נוסף על הברווזים יש גם מלא מוצרים "מבורווזים" כמו: חולצות, גרביים, פצצות אמבטיה, סבונים, ספרים ואפילו עוגיות ברווזים טעימות טעימות ועוד מלא הפתעות.

ניתן לצלם בחנות, החיוכים חינם!!

שעות פתיחה: א'-ה' 10:00-17:00, ו' ושבת 10:00-18:00, ב'-סגור
פרטי קשר: 050-488-4788, [email protected]

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
דאק יו עכו
דאק יו עכו
דאק יו עכו
דאק יו עכו
דאק יו עכו
דאק יו עכו

סטודיו משמעות

סטודיו משמעות הינו סטודיו וגלריה לתכשיטים מיוחדים שהאומנים מירן שביט וניסים בן אדיבה, הקימו ביחד על מנת להראות מקרוב לבאי הסטודיו את מלאכת עבודת הצורפות והאמנות שלהם מתחילתה ועד לשלב התכשיט המוגמר.

השם 'משמעות' נולד מתוך מחשבה משותפת של שני האומנים הצורפים והוא מתאר במילה אחת את מה שהם מרגישים וחשים כלפי היצירות שלהם.

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
סטודיו משמעות
סטודיו משמעות
סטודיו משמעות
סטודיו משמעות
סטודיו משמעות
סטודיו משמעות

האומנים הצורפים

ניסים עוסק בצורפות בכסף 925. עבודות צורפות מיוחדות ששואבות השראה מהסביבה הקסומה והייחודית כל כך לעכו העתיקה. 
מירן הינו אמן במטבעות ישנים, מעצב ויוצר תכשיטים ויודאיקה ייחודיים ממטבעות ישנים. בין יצירותיו ישנן טבעות העשויות ממטבע אחד, ויש אחרות העשויות ממספר מטבעות יחד. במסגרת ביקור בסטודיו ניתן לצפות באומנים במהלך עבודות יצירה וכן לתאם סדנאות יצירה.

שעות פתיחה: כל ימי השבוע כולל שישי שבת 10:00-16:30
פרטי קשר: 054-499-3792

סטודיו תמר ירדן

הסטודיו של תמר בעיר העתיקה מעורר השראה בעכו כשכל פריט מעוצב ומיוצר בעבודת יד. בסטודיו ניתן למצוא פריטים שונים שתמר מעצבת ויוצרת: תיקי עור ייחודיים, מחברות, תכשיטים בעבודת יד העשויים משילובים שונים של עור, חרוזים וחומרים אחרים, מזוזות ופריטים דקורטיביים שונים.

בנוסף, ניתן למצוא בסטודיו גם מבחר של בגדי וינטג' יד-שניה. ובעיקר, ניתן להזמין פריטים בהתאם לטעם האישי של המזמין.

פרטי קשר: 050-823-8225, [email protected]

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא
סטודיו תמר ירדן
סטודיו תמר ירדן
סטודיו תמר ירדן
סטודיו תמר ירדן

גלריה לאומנות עכו

בגלריה בניהולו של משה אפוטה, ניתן למצוא יצירות מרהיבות של מיטב אומני ישראל.
בין היצירות: תמונות מקוריות, יצירות קרמיקה וקדרות, תכשיטים ואומנות נוסטלגית.

שעות פתיחה: 09:00-21:00
פרטי קשר: 050-327-2778, [email protected]