עבור לתוכן מרכזי עצור רכיבים נעים

הכירו את עמרי

חזור אל מקומיים

עכו של אמנים ובעלי מלאכה

חשפו את האומן שבכם והצטרפו אל עמרי לסיור במארג הסמטאות המיוחדות של עכו העתיקה וגלו עולם קסום של אמנים ובעלי מלאכה.

אודות עמרי

מורה הדרך המוסמך עמרי אבידר הוא מומחה לטיולים בגליל. עמרי ששימש שנים רבות כמנהל וסמנכ"ל בתחום ההייטק, ביצע הסבה מקצועית והתמסר לאהבתו הגדולה – לטייל ולהדריך. 

מאז עמרי מרבה לטייל ולהדריך קבוצות של ישראלים ותיירים בכל רחבי הגליל במגוון טיולים ופעילויות רחב ובהם טיולי טבע, טיולים אתניים בערי ובכפרי הגליל ופעילויות גיבוש.

עם השנים צבר עמרי הכרות אינטימית עם שבילי הגליל ובעיקר עם אנשי הגליל. הטיולים שלו מתובלים תמיד במפגשים אנושיים, בטעימות ובאווירה נינוחה וכיפית.

עכו העתיקה היא מוקד פעילותו של עמרי וכאן הוא מכיר כל פינה ומוכר ע"י רבים. הסיורים עם עמרי בעכו, חושפים את המשתתפים בין היתר ל"סמטאות האחוריות" החבויות של העיר ולמפגשים עם אנשים מעוררי השראה ולסיפורים מקומיים מרתקים.

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא

אודות הסיור

עכו של אמנים ובעלי מלאכה, סיור בעכו האחרת למפגש קסום עם אמני העיר   

"עכו של אמנים ובעלי מלאכה" הוא סיור בסמטאותיה הציוריות של עכו העתיקה, החושף את המשתתפים לפינות הפחות מוכרות של עכו העתיקה. הסיור יגלה את עכו האחרת והבלתי שגרתית ויפגיש את המשתתפים עם האמנים ובעלי המלאכה המיוחדים הפועלים בעיר.

במסגרת הסיור יבקרו המשתתפים בסמטת הגלריות, יפגשו אמן עכואי יוצא דופן שדואג להכניס אומנות וצבע לסמטאות האחוריות של העיר, יכירו מאפייה שכונתית הפועלת במקום מאות שנים, יבקרו בבית מלאכה של סתת אבן העוסק בשימור מבנים כולל הדגמה של עבודת סיתות ויגיעו לבית עכואי מרהיב שהפך לארמון אירוח מקסים.

ניחוחות של מעדנים מקומיים וסיפורים על דמויותיה ואתריה החשובים של העיר ילוו את הסיור, ולחובבי הצילום מובטחת חוויה מרתקת.

סיורים נוספים

הצטרפו אל עמרי לסיור מרתק של טעימות ועתיקות בעכו העתיקה

סיור מודרך בעכו שמשלב את כל מה שיש לעכו להציע: אולמות האבירים, שוק, נמל וחומות, מעט מן האמנות של עכו המתחדשת וגם טעימות!!!

עכו שהייתה שער הכניסה לארץ ישראל, היא עדיין מרכז שוקק חיים, מרתק ומקסים. במרכזה עיר תת-קרקעית צלבנית מדהימה ושוק אותנטי וססגוני. שניהם עומדים במוקד הסיור.

Classic Akko, picturesque streets

הסיור כולל ביקור  באתרים הידועים של העיר ובפינות קסומות וידועות פחות.

עוד בסיור, טעימות של אוכל עכואי מעולה, חומוס אסלי, כנאפה ומיץ טרי ובריא (אין כשרות לטעימות).

הסיור מתחיל במפגש בגן הקסום בכניסה לאולמות האבירים וכולל את: אולמות האבירים, מסגד אל ג'זאר, הבזאר הטורקי, השוק העממי כולל טעימות, סמטת הגלריות, הליכה ב"סמטאות האחוריות" המקסימות של העיר, טיילת החומות והמגדלור כולל תצפית למפרץ, הנמל וחאן אל עומדן.

Classic Akko, the knights Halls Classic Akko

בואו למשחק משימות תחרותי, מגבש ומשעשע עם המשפחה, חברים, צוות עובדים ועוד

 Action Race הוא משחק משימות תחרותי, מגבש ומשעשע – שיאפשר לכם להכיר את עכו מזווית אחרת וישאיר זכרונות בלתי נשכחים!!

Action-Raceהוא משחק שמתאים מאוד לקבוצות עובדים ביום גיבוש, לקבוצות של חברים שרוצים משהו מרענן ושונה, למשפחות באירועי בר מצווה ואירועים נוספים. ניתן לשחק בעברית ובאנגלית.

המשחק אורך כ-3 שעות ברוטו כאשר אתם מתחלקים לקבוצות של כ-7 אנשים ומתחרים בינכם על הפרס…

המשימות מאתגרות, מפתיעות, משעשעות ומחייבות עבודת צוות והן כוללות משימות ניווט וידע, משימות "טעמים וריחות", משימות כיף עם התושבים המקומיים ומשימות אתגר קבוצתיות.

ניתן להוסיף למשחק גם פעילויות נוספות כמו ארוחות, שייט,סיורים מודרכים לאתרי העיר.

להיכנס לאווירה צפו בסרטון הזה >>>

הצטרפו אל עמרי לסיור מרתק של עכו בין ערביים והיחשפו לקסם של העיר בשעות השקיעה.

סיור בעכו העתיקה בשעות סביב השקיעה, חושף את הצדדים הקסומים של העיר באור אחר.

Akko in the evening tourבמסגרת הסיור ניתן יהיה לשמוע סיפורים אודות העיר, לחזות בשקיעה המרהיבה מחומות העיר ולהיכנס לאחד מבתיה האותנטיים והמיוחדים של העיר.

הסיור כולל אירוח טעים ושיחה מרתקת עם מקומי שיספר על החיים בתוך החומות ועל רוח העיר.

Akko in the evening tour

מוזמנים למסע מרתק אל תוך הלילה, להכיר את התרבויות והמסורות בעיר בתקופת הרמדאן.

עכו משתנה ולובשת חג בלילות של חודש הרמדאן. עם רדת הלילה מוארת העיר באורות צבעוניים, נפתחות הבסטות לממכר מאכלי החג וההמונים גודשים את הסמטאות וממהרים לבתים לסעודת האיפטר המשפחתית של שבירת הצום. מבקרים את הקרובים והשכנים עם מתנות לקיום מצוות ביקור קרובים.

Sweets for after-meal of breaking the fast

הסיור מתחיל בשעת בין ערביים, עובר בסמטאות העיר וממשיך לטעימות מהמתוקים הידועים של הרמדאן. בתצפית מעל חומות העיר תיחשף השקיעה המרהיבה לתוך הים. במהלך הסיור ישולבו הסברים על ההיסטוריה והדמויות החשובות של העיר ובעיקר על מקורות והלכות "חודש הרמדאן". עוד בסיור, מפגש בבית עכואי אותנטי וחשיפה למנהגי החג ושיריו וטעימה מהמעדנים האופייניים לחג זה. המשך הסיור עם ההמונים ברחובות העיר והגעה לחאן הסוחרים בו מתכנסים המונים ויוצרים אווירת חג נפלאה.

הסיור מתחיל בחוף הסוסים (סמוך לחניון החפיר) בשעה 18:00 ונמשך כ 3 שעות.

after-meal of breaking the fast Ramadan Nights tour

Ramadan Nights tour

קבעו סיור עם עמרי אבידר