עבור לתוכן מרכזי עצור רכיבים נעים

ראש הנקרה

חזור אל סובב עכו

בואו לסיור עוצר נשימה ברכבל הקצר ביותר בעולם אל מסתורי הנקרות 
בפינה הצפון מערבית של ישראל, בנקודה היחידה בה נפגש הים עם ההר, נמצא אתר התיירות הקסום של ראש הנקרה. הביקור באתר מתאים למשפחות בכל גיל ומומלץ בכל עונות השנה! איבקנו את הסלעים, צבענו את הים בטורקיז מדהים, והוספנו אטרקציות חדשות שישדרגו את הביקור. בואו לטייל ולבלות בראש הנקרה בילוי שכולו כיף והנאה.

אתר התיירות ראש הנקרה

בפינה הצפון מערבית של ישראל, בנקודה היחידה בה נפגש הים עם ההר, נמצא אתר התיירות הקסום של ראש הנקרה. הביקור באתר מתאים למשפחות בכל גיל ומומלץ בכל עונות השנה!

איבקנו את הסלעים, צבענו את הים בטורקיז מדהים, והוספנו אטרקציות חדשות שישדרגו את הביקור. בואו לטייל ולבלות בראש הנקרה בילוי שכולו כיף והנאה.
 

הרכבל
הרכבל שהינו התלול והקצר ביותר בעולם מוריד את המבקרים אל הנקרות הימיות. הנוף הנשקף מהרכבל במהלך הנסיעה הינו עוצר נשימה וזו רק ההתחלה…
 
הנקרות – תופעת טבע מרהיבה
מסלול הליכה בליבו של הצוק חושף את המבקרים בפני הנקרות שהן מערות ימיות. הנקרות נוצרו בעקבות שרשרת זעזועים תת קרקעיים שיצרו סדקים בסלע. מי הגשמים שירדו במשך הזמן דרך סדקים אלה וגלי הים המכים בסלע יצרו את הנקרות.

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא

מיצג אור קולי

הים, ההר ומה שבתוכם נחשפים בפני המבקרים בסרט הסבר קל ומרתק .המיצג האורקולי מתאים לכולם.

אופניים בראש הנקרה
רכיבה על אופניים לאורך טיילת החוף והים הרוויה מפרצונים מדהימים ונופים משגעים  , הרכיבה משלבת בילוי של טבע , ספורט והרבה כייף. (ניתן לרכוש בקופה כרטיס משולב במחיר אטרקטיבי) 

רכבים חשמליים בראש הנקרה

לאלו שלא בא לשרוף קלוריות ברכיבה הוספנו רכבים חשמליים, נסיעה קלה ועצמאית ברכב חשמלי לאורך מסלול טיילת החוף, בדרך נהנים מנוף ים משגע , שפני הסלע החיים בין הסלעים , כייף אמיתי אל תוותרו !

לפניך גלריית תמונות אווירה – דלג לתוכן הבא

חידושים בין הנקרות: הדרכה קולית ב-6 שפות

באתר התיירות ראש הנקרה התחדשו עם הדרכה קולית – Audio Guide – המוצעת ב-6 שפות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית וספרדית.

המבקרים, תיירים ומקומיים, המסיירים באתר עוברים ב-12 תחנות שמע שונות ומקבלים הדרכה על ההיסטוריה של האתר, הגיאולוגיה המיוחדת, החי והטבע באזור. ההדרכה קולחת, מעניינת ומעשירה מאד את הביקור באתר.

עוד באתר: מסעדת 'הצוק'

מסעדת שף כשרה הצופה אל נוף הים המרהיב.