עבור לתוכן מרכזי עצור רכיבים נעים

ועידת עכו

חזור אל אירועים

ועידת עכו ה 3 לעירוניות, בנושא כלכלה עירונית ואזורית

ועידת עכו לעירוניות הינה הוועידה המרכזית בישראל לקידום עירוניות, המאגדת בתוכה מגוון רחב של מומחים ואנשי מקצוע, מקבלי החלטות ברמה הארצית והמקומית, המגזר העסקי, ארגוני חברה אזרחית, תושבים פעילים ואנשי אקדמיה.

הוועידה נערכת על ידי הפורום הישראלי לעירוניות וביוזמתו, בשיתוף עם מרכז השלטון המקומי, עיריית עכו, משרד הבינוי והשיכון ומשרדי ממשלה נוספים, ארגונים ומוסדות שונים בארץ, וארגון UN HABITAT. זוהי הפעם השלישית לקיומה של הועידה, שתערך בימים 18 -19  באוקטובר .

ועידות עכו הראשונה והשנייה נערכו בשנים 2015 ו- 2017, ועידות אלה הצליחו להעלות את תחום העירוניות בסדר העדיפות הלאומי, הן משכו מאות אנשים וביססו את מעמד הועידה כאירוע המוביל את תחום העירוניות בישראל.

השנה ועידת עכו עולה מדרגה. היא תהייה חלק מ- "שבוע העירוניות" שיתקיים השנה לראשונה בישראל  (17-21.10.21) כחלק מאירועי "אוקטובר העירוני" שלUN HABITAT , ובסימן 11WUF שיתקיים ביוני 2022, בקטוביץ' פולין.

שבוע העירוניות בישראל יהיה בשיתוף עם ובנוכחות של נציגי UN HABITAT ומשלחות בינלאומיות. חלקו הראשון של השבוע יתקיים בעכו, במסגרת הוועידה, וחלקו השני בתל אביב, במסגרת ה- MUNI EXPO.