עבור לתוכן מרכזי עצור רכיבים נעים

קול קורא 13/21

קול קורא לפעילות/יוזמה בתחום היין במתחם אולמות האבירים בעכו העתיקה 13/21

החברה לפיתוח עכו העתיקה ונצרת בע"מ, (להלן: החברה) מפעילה מתחם משוקם ומשוחזר של מצודה צלבנית המצויה מתחת לעיר העתיקה בעכו, המתחם מונה למעלה מ-10 חללים (אולמות) גדולים, חצר ושטחים נוספים. סך השטחים הינו למעלה מ5000 מ"ר. המתחם כולו מרושת בתשתיות ומשמש כאתר תיירות מרכזי במפת התיירות של מדינת ישראל בכלל ואזור הגליל המערבי בפרט.

אתרי החברה מארחים מאות אלפי מבקרים במהלך שנה קלנדרית.

המתחם כולל חוויה אור קולית, מיזם מציאות וירטואלית, הסבר אודיו בכל רחבי המתחם, מיזוג אוויר/חימום ותאורה, במתחם מתקיימים פסטיבלים שנתיים כגון פסטיבל עכו לתיאטרון אחר, פסטיבל ערבסק ועוד בנוסף מתקיימות במתחם הופעות בתשלום של מיטב האומנים בישראל תחת מותג "המצודה".

החברה מתעתדת ליזום ולהפעיל פעילות ערב ייעודית על בסיס יומי בהתאם לחזרת התיירות הנכנסת לשגרה.

כיום פועלים במתחם, בית קפה, מסעדה כשרה, דוכנים שונים ליצור וממכר מזכרות ו/או חפצי אמנות קטנים.

החברה, בשיתוף משרד התיירות, מבקשת להרחיב, ולשפר את חווית הביקור במתחם המצודה הצלבנית ולגוון את הפעילות המתקיימת בו. כאמור החברה בוחנת אפשרות להפעיל את המתחם גם בשעות הערב .

החברה פונה לציבור העוסקים בתחום היין (יקבים, מומחים בתחום, בעלי סדנאות, עוסקים במוצרים נלווים ואחרים) כדי להציע לה דרכי פעולה נוספות להעצמת חווית הביקור במצודה הצלבנית ובכלל מבוקש שהחוויה  תהיה בעלת נגיעה לתחום היין, יכול שתכלול הופעה, מיצג, תכנית המשלבת טעימות או כל שימוש ראוי וחווייתי באולמות עצמם או בסביבתם. גם הצעות למיזמים מסחריים הקשורים בהפעלת המצודה או הקשורים בה במישרין או בעקיפין יתקבלו בברכה.

את  ההצעות יש להעביר באמצעות קובץ מחשב, ניתן לצרף סרטון להמחשה באורך של עד 180 שניות. על הפונים לציין את הפרטים הבאים: שם ותיאור הפונה, תיאור הפרויקט המוצע, תקציב משוער של הפרויקט, לוח זמנים משוער לביצוע והפעלת הפרויקט, ואם מוצע מיזם מסחרי – זהות שותפים נוספים וכיוצא באלה.

ניתן ורצוי לסייר במתחם המצודה טרם הגשת ההצעה, הסיור יתבצע באופן עצמאי בתיאום מראש וללא עלות. הסיור אינו תנאי להגשת הצעה אך משמעותי להבנת החללים והפוטנציאל הגלום במצודה.
יובהר כי אין מדובר בהגשת הצעות מפורטת, אלא בהצעות אשר יסייעו לחברה בקביעת המדיניות והתקצוב. הקול הקורא מיועד לכל יזם (פרטי וחברה) שהינו גוף כלכלי בלבד. החברה מתחייבת לשמור על סודיות ההצעות ולא לעשות בהן שימוש לא ראוי או שימוש המקפח את זכויות המציע במידה וקיימות כאלו.

פניה זאת איננה מכרז ואיננה מחייבת את החברה, אין בה כדי לפטור את המיזם מחובה לפי כל דין כולל דיני חובת המכרזים. החברה תמנה ועדה אשר תבחן את כל ההצעות שיונחו בפניה בסמוך למועד האחרון שנקבע למשלוח ההצעות

את המענה ושאלות הבהרה לקול קורא זה יש לשלוח או למסור בתיבת אי מייל [email protected] או במשרדי החברה ברח' ויצמן 1 בעכו העתיקה. המועד האחרון למענה והצעות הוא 25/11/2021 בשעה 14:00.

21.11.21 הבהרה ועדכון למועד אחרון – המועד האחרון למענה והצעות הוארך עד ל 15/12/2021 בשעה 14:00.

יובל פורת,

מנכ"ל